Черговим випробуванням для курсантів і студентів Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках "Тижня англійської мови" став конкурс на кращу стінну газету "Я обираю ХНУВС!".

Мета цього конкурсу - всебічне гармонійне виховання особистості, стимулювання до вивчення іноземної мови та творчого підходу до цього процесу. Представлені газети продемонстрували і оригінальність подачі матеріалу, і власний, неупереджений погляд на вищий навчальний заклад, в якому навчаються юнаки та дівчата. Кожну газету презентували представники факультетів.

Роботу учасників оцінювало журі у складі начальника навчально-методичного відділу підполковника поліції Ірини Рязанцевої, заступника начальника відділу соціально-гуманітарної роботи Андрія Бута, завідувача кафедри іноземних мов Олександра Левашова, викладачів кафедри іноземних мов. I місце розділили факультети № 1 і № 3, II місце - факультети № 4 і № 6 і III місце посів факультет № 2.