"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У рамках «Тижня англійської мови в ХНУВС» між командами курсантів та студентів факультетів університету був проведений конкурс, який проходив у два етапи: І етап – на  знання англійської лексики і ІІ етап –аудіювання. Учасники першого конкурсу продемонстрували не лише багатий словниковий запас, але й високий рівень активності під час змагання. У конкурсі з аудіювання були більш складні завдання, спрямовані на перевірку навичок розуміння англійської мови на слух.

Члени журі, до складу якого входили викладачі кафедри іноземних мов та представники керівництва факультетів, відзначили, що усі команди працювали швидко та злагоджено. Переможцем конкурсу на кращого знавця англійської лексики була визнана команда факультету № 1, II місце здобули представники факультету № 3, III місце – команда факультету № 2.

Проведення таких змагань сприяє поглибленню знань, зацікавленості у вивченні англійської мови та розвитку вміння працювати однією командою.

 

ВЗГ ХНУВС