У рамках «Тижня англійської мови в ХНУВС» між командами курсантів та студентів факультетів університету був проведений конкурс, який проходив у два етапи: І етап – на  знання англійської лексики і ІІ етап –аудіювання. Учасники першого конкурсу продемонстрували не лише багатий словниковий запас, але й високий рівень активності під час змагання. У конкурсі з аудіювання були більш складні завдання, спрямовані на перевірку навичок розуміння англійської мови на слух.

Члени журі, до складу якого входили викладачі кафедри іноземних мов та представники керівництва факультетів, відзначили, що усі команди працювали швидко та злагоджено. Переможцем конкурсу на кращого знавця англійської лексики була визнана команда факультету № 1, II місце здобули представники факультету № 3, III місце – команда факультету № 2.

Проведення таких змагань сприяє поглибленню знань, зацікавленості у вивченні англійської мови та розвитку вміння працювати однією командою.