Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 4 ХНУВС майор поліції Юрій Онищенко разом із курсантом 4 курсу цього ж факультету капралом поліції Романом Орловим провели профорієнтаційну роботу у Харківському технічному ліцеї № 173.

Під час зустрічі представники факультету кіберполіції ознайомили ліцеїстів із правилами вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ, а також проінформували про Дні відкритих дверей онлайн «Особливості вступу і навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ 2022 року», які проводяться у ХНУВС.

Ліцеїсти переглянули відеоролики про університет, про чат-бот «СтопНаркотик», створений курсантами факультету, про Аналітичний центр боротьби з кіберзлочинністю та моніторингу кіберпростору. Ліцеїстам також розповіли про користування чат-ботом «СтопНаркотик».