Кафедра кримінального процесу факультету № 1 продовжує роботу над виданням серії «Бібліотечка слідчого і детектива: учасники кримінального провадження». До бібліотеки університету надійшла монографія  старшого викладача кафедри Віталія Романюка  «Кримінальне судочинство щодо неповнолітніх».

Монографія присвячена комплексному вивченню теоретичних, законодавчих і прикладних питань, пов’язаних із процесуальними особливостями кримінального провадження щодо неповнолітніх.

За результатами дослідження сформульовано низку пропозицій та рекомендацій щодо підвищення ефективності діяльності зокрема слідчих Національної поліції у кримінальному провадженні щодо неповнолітніх, а також запропоновані зміни та доповнення до Кримінального процесуального кодексу України, спрямовані на посилення гарантій прав, свобод та законних інтересів неповнолітніх учасників кримінального судочинства.

Монографія буде корисною для всіх, хто вивчає новітні тенденції розвитку кримінального процесуального законодавства.