"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

У рамках  «Тижня англійської мови» у Харківському національному університеті внутрішніх справ проводився брейн-ринг з граматики англійської мови. У ньому взяли участь представники 1-го та 2-го курсів п’яти факультетів університету.

Змагання розпочалися з тесту, під час виконання якого необхідно було розібратися в тонкощах вживання граматичних конструкцій. Після цього командам запропонували знайти та виправити помилки в реченнях. Незважаючи на труднощі англійської граматики та обмеженість у часі на відповідь, учасники брейн-рингу продемонстрували високий рівень володіння мовою. Переможцем стала команда факультету № 1.

 

ВЗГ ХНУВС