У Харківському національному університету внутрішніх справ  розпочався «Тиждень англійської мови», вивчення якої надає багато можливостей для розширення світогляду людини та підвищує її професійний рівень.

У перший день заходу було проведено країнознавчу вікторину «Чи знаєш ти країну, мову якої вивчаєш?». У ній взяли участь курсанти 1-го курсу факультету № 1 та студенти факультету № 6. Учасникам були запропоновані завдання, пов’язані з географічним розташуванням, історичним  минулим, символікою, культурою, правовою системою, цікавими місцями та видатними людьми англомовних країн.  Члени  журі – начальник навчально-методичного відділу, підполковник поліції Ірина Рязанцева та викладачі кафедри.

Переможцем країнознавчої вікторини стала команда факультету № 1 у складі Сергія Бродовського, Павла Колісника, Анастасії Кольчик, Дмитра Трунова, Руслана Реджепова та Вікторіі Цебиноги.