Харківський національний університет внутрішніх справ активно співпрацює із засобами масової інформації. Його представники виступають на шпальтах газет, на радіо та телебаченні. Нещодавно вони взяли участь у програмі «Громадська експертиза» телеканалу «ОТБ», присвяченій питанням запобігання торгівлею людьми.  Серед учасників програми: завідувач кафедри кримінального права та кримінології, доктор юридичних наук, професор Олексій Литвинов; декан факультету № 4 (з підготовки кіберполіцейських), кандидат юридичних наук, старший науковий співробітник В’ячеслав Марков і завідувач кафедри соціології та психології факультету № 6 (права та масових комунікацій), кандидат психологічних наук, доцент Лариса Шевченко.