Для студентів випускних курсів факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ, які навчаються за спеціальностями «Право» та «Психологія» відбулася профорієнтаційна лекція-консультація та тренінг з питань сприяння професійній реалізації та працевлаштуванню молоді.

Зі станом ринку праці, особливостями працевлаштування, окремими положеннями чинного законодавства України та іншими питаннями студентів ознайомила фахівець Харківського обласного центру зайнятості Олена Іванівна Гізело.

Їм продемонстрували етапи та елементи діагностики прогностичної оцінки відповідності професійних та індивідуальних особливостей людини вимогам певної професійної діяльності.

Змістовність та цікава форма проведення лекції і тренінгу справили позитивні враження як на студентів, так і на працівників університету. Тож співпраця з Харківським обласним центром зайнятості буде продовжуватися й надалі.