Доцентка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін факультету № 6 кандидатка філологічних наук Наталія Кобилко взяла участь у вебінарі «ЗНО-2022. Українська мова та література», організованому видавництвом «Генеза». Спікерами заходу виступили автори підручників із підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання Василь Терещенко, Наталя Білоус та Наталя Сергєєва, які презентували свої методичні розробки.

Під час заняття доцентка ознайомилася з особливостями пропонованого посібника, головна увага була зосереджена на теорії, практиці, методичності та енциклопедичності. Книга містить як теоретичний матеріал з новими методиками для запам’ятовування та полегшення сприймання учнями, так і тести, тренувальні вправи та онлайнові додатки (посилання на словники, правопис, таблиці, схеми).

Учасники вебінару отримали відповідні сертифікати, а набутті знання будуть застосовані у навчальному процесі під час викладання дисципліни «Українська література» на підготовчих курсах університету.