61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

29 листопада 2021 року о 15.00 у Харківському національному університеті внутрішніх справ (ауд. 102/Б2) відбудеться онлайн-лекція в межах Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Спікери заходу: радник/тренер з кримінальних розслідувань Регіонального представництва КМЄС у Харкові Кріста Гранрот та радник/тренер з питань взаємодії поліції з громадою Регіонального представництва КМЄС у Харкові Уве Петтерсон.

Запрошуємо здобувачів вищої освіти, науковий і науково-педагогічний склад долучитися до онлайн-зустрічі.

Мова проведення заходу – англійська (з послідовним перекладом на українську).

За більш детальною інформацією звертатися до відділу міжнародного співробітництва ХНУВС (icd@univd.edu.ua) та кафедри іноземних мов факультету № 4 ХНУВС.