У межах реалізації програми академічної мобільності між закладами вищої освіти, які належать до сфери управління МВС України, триває візит представників Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ у Харківському національному університеті внутрішніх справ. Представники навчально-методичного відділу ХНУВС ознайомили гостей з матеріально-технічною та навчальною базою вишу. Колеги з Дніпра відвідали Центр Українсько-Польського розвитку, Центр корекційної та психодіагностичної діяльності, кафедру вогневої підготовки, ознайомилися з роботою навчально-тренувального полігону «Відділ поліції», ситуаційного тактичного полігону, навчально-тренувального центру боротьби з кіберзлочинністю та моніторингу кіберпростору, тактичним містечком та смугами перешкод, Мовним центром, оглянули навчальні аудиторії, багатофункціональний комплекс «Динамо-Арена» та прес-центр ФК «Універ-Динамо».

Представники ДДУВС продовжують брати участь у бінарних заняттях, знайомляться з історією університету та його здобутками, науковою, освітньою діяльністю.