Начальник відділу організації наукової роботи Харківського національного університету внутрішніх справ Оксана Мірошниченко провела нараду з секретарями організаційних комітетів наукових заходів, що заплановані на 2016 рік. У роботі наради взяв участь перший проректор університету Олександр Головко. Він зазначив, що науковий колектив вищого навчального закладу робить значний внесок у розбудову відомчої науки та є кузнею наукових кадрів для всієї України. Тому наукові заходи, які відбуваються в університеті, є вкрай важливими, їм необхідно приділяти багато уваги.

Начальник відділу організації наукової роботи Оксана Мірошниченко зупинилася на проблемних питаннях, що виникають під час організації та проведення науково-практичних конференцій, круглих столів і семінарів. Заступник начальника відділу – начальник редакційного відділення Петро Білоус розповів присутнім про основні вимоги та порядок оформлення тез доповідей. Представник загальної бібліотеки Майя Манохіна ознайомила учасників наради з можливостями репозиторію університету.