Наукова робота курсанта 3 курсу факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Юлії Cавчук взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук (педагогічна та вікова психологія) у 2015/2016 навчальному році. Конкурс проходив у Південноукраїнському національному педагогічному університеті імені К. Д. Ушинського. У ньому взяли участь 150 наукових робіт студентів і курсантів з усієї України.

Робота Юлії Савчук була присвячена темі «Особливості особистості дівчат в залежності від виразності схильності до селфі». Після незалежного рецензування дослідження Юлії було визнано одним із найкращих і увійшло до 30 робіт, відібраних комісією. Робота Юлії Савчук викликала жваву дискусію серед членів конкурсної комісії, а її презентація була визнана однією з кращих і посіла ІІІ місце.