"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

«Запобігти та порадити» – за такою темою відбулася зустріч представників Харківського національного університету внутрішніх справ та патрульної поліції міста Харкова зі школярами та педагогічним колективом Харківської гімназії № 34.

Спілкування відбулося у рамках професійної орієнтації молоді та партнерських стосунків поліції з населенням на запрошення адміністрації гімназії. Розпочалася зустріч з теплого привітання заступника директора гімназії з навчально-виховної роботи Інни Юріївни Таран. Про роботу нової патрульної поліції міста Харкова розповіли інспектори Олександр Лесь і Савва Чуйков. Присутні з великою цікавістю слухали патрульних про особливості несення служби, уважно розглядали обмундирування хлопців. У своєму виступі інспектори підкреслили, що робота нової патрульної служби насамперед націлена на попередження правопорушень і нещасних випадків. Основний орієнтир служби – не каральна, а сервісна складова, яка полягає у роз’яснювальній роботі та цілодобовому моніторингу ситуації щодо безпеки в районах міста. Також патрульні інспектори зосередили увагу учнів на правилах безпеки на дорогах та утриманні від протиправної поведінки в публічних місцях.

Я подякував патрульним за цікаву доповідь та відмінну мотивацію в роботі. Справа в тому, що інспектори Савва Чуйков та Олександр Лесь проходили підготовку на курсах у Харківському національному університеті внутрішніх справ, де я був у них інструктором з тактичної підготовки. Дуже приємно, що ми разом продовжуємо робити добру справу правової освіти молоді. Світова правоохоронна практика доводить, що така взаємодія з населенням і громадськістю є вкрай корисною, оскільки являє собою ранню профілактику правопорушень та девіантної поведінки. Особливо це стосується учнівської молоді, тому що фундамент правосвідомої та відповідальної поведінки необхідно закладати з ранніх років заради безпеки майбутнього.

Під час зустрічі панувала атмосфера доброго настрою. Педагогічний колектив гімназії був щиро вдячний за наш візит, а школярі після численних запитань про службу та умови навчання шикувалися у чергу, щоб сфотографуватися разом із патрульними, добре роздивитися їхні спецзасоби та уніформу. Зустріч стала цікавою не тільки для учнів, а й для вчителів, які поділилися своїми враженнями. Наостанок ми домовилися, що такі заходи будемо проводити й надалі.

 

Василь Корнієнко,

старший викладач кафедри криміналістики, судової медицини та психіатрії

факультету № 1 ХНУВС