Курсанти факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ: Олексій Коваленко, Назарій Комісаров, Крістіна Моргай, Катерина Рябенька, Микита Нестеренко, Анна Терела, Дарія Ткачова, Андрій Топчій, Володимир Урбан та Данііл Юр’єв прибули  до Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ для участі у програмі студентської академічної мобільності (САМ Україна).

Нагадуємо, що спільна заявка Харківського національного університету внутрішніх справ та Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ – серед переможців програми «Студентська Академічна Мобільність (САМ) Україна» https://www.facebook.com/246841485330090/posts/4516852871662242/).

Актуальність участі у проєкті обумовлена бажанням підвищення якості освітнього процесу підготовки поліцейських із застосуванням різноманітних інноваційних методів викладання, удосконалення активного процесу засвоєння курсантами нових знань та компетенцій.

Програма студентської академічної мобільності (САМ Україна) є частиною програми «House of Europe» і фінансується Європейським Союзом із залученням Британської Ради.