Напередодні 25-річчя факультету № 6  пані деканом факультету Оксаною Брусаковою та завідувачем кафедри соціально-гуманітарних дисциплін цього ж факультету професором Володимиром Греченком підготовлено монографію «Шляхом зростання та пошуку» (до 25-річчя факультету № 6  ХНУВС) за загальною редакцією ректора університету доктора юридичних наук, професора, члена-кореспондента НАПрН України, генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка.

Монографію присвячено дослідженню історії виникнення та розвитку факультету № 6 (права і підприємництва) Харківського національного університету внутрішніх справ. Розглядаються питання про становлення системи підготовки фахівців різних спеціальностей, починаючи з 1996 року і по сьогоднішній день. У дослідженні акумульовано значний досвід роботи деканату, кафедр факультету протягом тривалого історичного періоду. Книгу має три розділи: «Створення і становлення факультету, його керівники», «Структурні підрозділи факультету № 6», «Літопис життєдіяльності факультету (2014–2021 рр.)», де розкриваються основні напрями роботи цього підрозділу університету: навчальна, наукова, виховна, профорієнтаційна, спортивна, художня самодіяльність. Монографію написано на основі документальних матеріалів: інформацій з університетської газети «Служимо Закону», сайту університету, спогадів кількох керівників факультету, довідок кафедр. У книзі багато цікавих світлин, які наочно ілюструють різні аспекти діяльності  факультету. Видання розраховане на викладачів і науковців, ветеранів міліції та університету, його випускників, курсантів і студентів, краєзнавців – усіх, хто цікавиться історією підготовки кадрів для правоохоронних органів.

Завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін,
доктор історичних наук, професор