Доцентка кафедри іноземних мов факультету № 1 ХНУВС Людмила Дягілєва разом із поліцейським роти патрульної поліції в метрополітені ГУНП в місті Києві Романом Бабюком провели бінарне заняття для курсантів другого курсу факультету № 3 з навчальної дисципліни «Іноземна мова» за темою «Охорона громадського порядку та безпека дорожнього руху».

Практичний працівник розповів курсантам про основні завдання управління поліції в метрополітені. Він наголосив на необхідності реалізації державної політики у сферах забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності та підтриманні публічної безпеки і порядку. Курсанти дізналися як застосовувати знання, вміння та навички, набуті під час професійної підготовки в університеті.