В інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ розпочали навчання 28 слухачів курсів короткострокового підвищення кваліфікації за програмою «Слідство з розслідування правопорушень у кіберпросторі», 28 слухачів – за програмою «Слідство», 25 слухачів – за програмою «Інформаційно-аналітична підтримка» і 27 слухачів – за програмою «Патрульна поліція».

Зі слухачами підвищення кваліфікації зустрівся проректор університету полковник поліції Сергій Бортник. Він ознайомив з основними правилами та обов’язками і зазначив, що керівництво навчального закладу зробить усе, щоб навчальний процес був змістовним і насиченим, а також закликав слухачів курсів дотримуватися карантинних вимог, щоб уникнути небезпечної хвороби.