Завідувач кафедри правового забезпечення господарської діяльності Харківського національного університету внутрішніх справ професор Ольга Гетманець та старший викладач кафедри Сергій Матвеєв відвідали Харківський державний коледж текстилю та дизайну. Відбулася профорієнтаційна бесіда зі студентами другого та третього курсів спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність». Студентам розповіли про діяльність університету, про спеціальності, за якими готуються фахівці у закладі вищої освіти зі специфічними умовами навчання, та ознайомили з правилами вступу до університету. Студенти були запрошені до участі у конкурсі з фінансових знань, який буде проведений кафедрою правового забезпечення господарської діяльності.