Курсант  2 курсу факультету № 2 Максим Самойлов  взяв участь у 17-му обласному  зборі, присвяченому пам'яті Григорія Савича Сковороди, що відбувся у селищі Наукове на одній із криниць Григорія Сковороди. Курсант продекламував вірша «Як би ти знав, як много важить слово». На заході були присутні депутати Височанської селищної ради та голова Височанського районного виконавчого комітету.

У наступному році відомому українському філософу та педагогу виповнюється 300 років з дна народження. До цієї події керівництвом та науково-педагогічним складом факультету № 2 на базі освітньо-культурного центру ХНУВС планується  відкриття навчальної аудиторії з експонатами, присвяченими видатній постаті Григорія Сковороди.