Учасниця Школи наукового лідерства курсант 2 курсу факультету № 1 ХНУВС Марина Гайденко взяла участь у навчальних вебінарах «Підвищення потенціалу неурядових організацій щодо обізнаності з питань гендерно зумовленого та домашнього насильства та організації роботи з клієнтами в умовах COVID-19».

Вебінари були організовані Міжнародним благодійним фондом «Українська фундація громадського здоров’я» спільно з UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні у межах програми «WE ACT: Діємо задля жінок та їхніх можливостей», що реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Ці навчальні заходи покликані допомогти організаціям громадянського суспільства та активним громадянам із 12 областей України зміцнити організаційну спроможність, в умовах пандемії COVID-19 підвищити рівень якості підтримки, яку вони надають постраждалим від гендерно зумовленого та домашнього насильства у своїх регіонах і громадах, а також ефективності профілактичних заходів. Для майбутнього поліцейського подібні знання та навички є надзвичайно важливими при проведенні слідчих дій із постраждалими від домашнього насильства, також для налагодження психологічного контакту та формування комунікативної компетентності працівника поліції.