Деканеса факультету № 6 Оксана Брусакова вручила диплом ІІ ступеня студентці Анастасії Богдан за участь у Конкурсі наукових робіт здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ЗВО, що належать до сфери управління МВС. Анастасія представила до розгляду дослідження «Воєнна проза в українському літературному дискурсі після Революції Гідності» та посіла ІІ місце в номінації «Соціально-гуманітарні науки». Науковим керівником студентки виступила старша викладачка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Наталія Кобилко. Наукове консультування та редагування проводив завідувач кафедри професор Володимир Греченко.

У своїй науковій роботі Анастасія Богдан дослідила воєнну прозу в українському літературному дискурсі після Революції Гідності; жанрову різноманітність творів, присвячених реаліям АТО та війні на Донбасі; на прикладі кіноповісті «Укри» Богдана Жолдака та роману «Іловайськ» Євгена Положія виокремила основні проблеми, які порушують письменники, а саме: життя і смерті, героїзму і зради, дружби, взаємодопомоги, справедливості, родинних взаємовідносин, насильства, руйнування. Наукова розвідка є надзвичайно актуальною, адже розкриває реалії російсько-української війни, яка триває до сьогодні.