Харківський національний університет внутрішніх справ активно співпрацює з Харківським обласним центром зайнятості та іншими установами, які надають інформацію випускникам загальноосвітніх шкіл про вищі навчальні заклади.

Заступник начальника факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства з навчально-методичної роботи Артем Голубов взяв участь у профорієнтаційному заході Харківського обласного центру зайнятості «Сузір’я професій», який відбувся у Дворічанському районі Харківської області.

Учням 9–11 класів було надано інформацію щодо вступу до університету за обраною спеціальністю, термінів навчання та перспектив професійного зростання. Також юнаки та дівчата отримали буклети, які допоможуть їм обрати  навчально-науковий інститут чи факультет та спеціальний випуск газети «Служимо Закону», присвячений 20-річчю університету.