61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua

Науковці факультету № 6 Юрій Жорнокуй, Ірина Панова, Олексій Шуміло, Валентина Жорнокуй та Андрій Денисов взяли участь в онлайн-конференції «Єдиний цифровий ринок Європи: сучасні та майбутні виклики законодавству Європейського Союзу», яку проводив юридичний факультет Таллінського технологічного університету.

Під час конференції обговорювалися такі теми, як захист прав людини у цифрову епоху, конкурентне право в умовах діджиталізації суспільства, актуальні проблеми кібербезпеки та інші питання. Доповідачі поділилися досвідом правового регулювання відносин у цифровій сфері. Отримані знання будуть активно використані для покращення якості викладання відповідних дисциплін працівниками кафедр та в їх подальшій науковій діяльності.