Науковці кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ провели круглий стіл на тему «Проблеми теорії та практики кримінального провадження», де були розглянуті актуальні проблеми кримінального права, кримінального процесу, криміналістики, судових експертиз, оперативно-розшукової діяльності.

У заході взяли участь завідувач кафедри кримінального процесу, криміналістики та експертології доктор юридичних наук, професор Михайло Щербаковський, професори тієї ж кафедри доктор юридичних наук, професор Валентина Корж і доктор юридичних наук, професор Валерій Пчолкін, більш 50 науковців, слідчих, прокурорів, суддів, експертів із різних міст України.

За результатами наукового заходу було видано збірник матеріалів.