Курсанти факультету № 1 групи 302 Харківського національного університету внутрішніх справ разом зі своїм куратором – викладачем кафедри кримінального права і кримінології факультету № 2 Тетяною Шевчук відвідали центр-музей імені А.С. Макаренка в с. Подвірки Дергачівського району Харківської області.

Екскурсовод провела цікаву й змістовну подорож, познайомивши з життєвим, трудовим і творчим шляхом «народного учителя», його біографією, основними науково-методичними працями, методами виховання та прийомами педагогічної роботи з підлітками, які опинились у складній життєвій ситуації.

Курсанти відмітили нестандартний підхід до створення багатогранної експозиції музею. Отримана під час екскурсії інформація, розширила світогляд курсантів й стала поштовхом для осмислення й аналізу питань, пов’язаних із майбутньою професійною діяльністю.

Проведений захід сприятиме зміцненню набутих курсантами теоретичних знань та навичок при вивченні таких дисциплін, як кримінальне право, кримінологія, кримінально-виконавче право в аспекті протидії злочинності неповнолітніх.