Харківський національний університет внутрішніх справ за запрошенням керівництва факультету № 6 відвідали студенти 1-4 курсів Медичного коледжу Харківської медичної академії післядипломної освіти. Студенти ознайомилися з університетом, оглянули навчальні та спеціалізовані аудиторії, відвідали криміналістичний полігон, музей вишу та ін.

Зі старшокласниками провели зустріч заступники декана факультету № 6 Костянтин Свердлін та Сергій Загородній. Під час зустрічі майбутніх абітурієнтів ознайомили зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців на факультеті, розповіли про особливості вступної кампанії у 2021 році для осіб з освітньо-професійним ступенем «молодший бакалавр» та відповіли на численні запитання.