Представники Харківського національного університету внутрішніх справ увійшли до складу переможців та лауреатів районного етапу міського конкурсу «Молода людина року–2021». Переможців привітав та вручив нагороди від імені секретаря міської ради Ігоря Терехова заступник голови адміністрації Слобідського району із соціальних та гуманітарних питань Денис Дорожкін та начальник Комітету у справах сім'ї, молоді та спорту по Слобідському району Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради Сергій Голуб.

У номінації «Наукова діяльність» переможцем став провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи, доктор юридичних наук, доцент Володимир Чумак, лауреатом конкурсу – викладачка кафедри кримінального права і кримінології факультету № 1 кандидат юридичних наук, доцент Тетяна Шевчук.

У номінації «Студенти (курсанти) ВНЗ ІІІ-IV рівня акредитації» переможцем став курсант 3 курсу факультету № 4 Роман Романів, лауреатом конкурсу стала курсантка 1 курсу факультету № 1 Владислава Балера.

Також подяки Комітету у справах сім'ї, молоді та спорту по Слобідському району Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради отримали старший науковий співробітник відділу організації наукової роботи Олександр Хань і науковий співробітник відділу організації наукової роботи Катерина Бережна.