У м. Луцьк пройшов чемпіонат України з літнього поліатлону (дорослі, юніори, юнаки). У змаганнях взяли участь 26 команд з різних областей України. У складі команди Харківської області взяли участь курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. Серед них: слухач магістратури 1 курсу факультету № 3 Сергій Подтопта, курсант 4 курсу факультету № 4 Сергій Блануца, курсант 1 курсу факультету № 2 Володимир Манукян, курсант 1 курсу факультету № 4 Владислав Антонюк, курсантка 1 курсу факультету № 1 Дар’я Курило.

За результатами змагань команда Харківської області виборола ІІ місце. Відзначилися спортсмени вишу й в особистому заліку. Владислав Антонюк посів ІІІ особисте місце  серед юніорів, а Дар’я Курило – ІІ особисте місце серед юніорів та виконала норматив кандидата в майстри спорту.