Студенти факультету № 6 разом зі своїми кураторами навчальних груп – старшою викладачкою кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Наталією Кобилко та доценткою кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін Дар’єю Гета відвідали Харківський національний академічний театр опери та балету ім. В.М. Лисенка, де переглянули оперу Джузеппе Верді на лібрето Арріго Бойтоза за мотивами трагедії Вільяма Шекспіра «Отелло». Завдяки блискучій грі акторів глядачі поринули в атмосферу кінця ХV століття, де на фоні боротьби Венеціанської республіки з турецькою навалою вирують життєві пристрасті, такі як кохання і ненависть, відданість і підступність. У світі, де панує Хаос, відбувається протистояння Добра і Зла. Після заходу викладачі та студенти обговорили яскраві образи трагедії, порушені проблеми, а також поділилися своїми враженнями від перегляду опери. Наприкінці зустрічі спільно було визначено тему й локацію наступного культурно-виховного заходу.

ВЗГШ ХНУВС