Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь онлайн у захисті наукових робіт у конкурсі «Молода наука Харківщини: вектори розвитку», організованого Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

Наукову роботу на тему «Теорія і практика забезпечення права особи на приватність під час кримінального провадження» захистив курсант 2 курсу факультету № 1 Володимир Урбан, науковий керівник – доцент кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1, кандидат юридичних наук, доцент Віталій Романюк.

Курсантка 2 курсу факультету № 3 Карина Кордюкова захистила наукову роботу на тему «Молодь і громада: зміни заради національної безпеки України», науковий керівник – доцент кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування факультету № 3, доктор юридичних наук, доцент Оксана Панова.