Начальник відділу організаційно-аналітичної роботи та контролю доктор юридичних наук, доцент, майор поліції Селюков Вадим Сергійович

Відділ організаційно-аналітичної роботи та контролю є структурним підрозділом Харківського національного університету внутрішніх справ, який створений з метою забезпечення організаційно-аналітичної діяльності в університеті та контролю за виконанням рішень керівництва всіма структурними підрозділами.

Відділ підпорядковується безпосередньо ректору Університету.

Основними завданнями є:

• Забезпечення ефективного планування та контролю за своєчасним і повним виконанням основних заходів Університету, проведення аналізу виконаної роботи.
  • Виявлення причин та умов, що призвели до невиконання, неналежного та (або) невчасного виконання документів, за виконанням яких здійснюється контроль, їх усунення та своєчасне інформування керівництва.
  • Підготовка проєктів поточних управлінських рішень та інших керівних документів, що відповідають напрямку роботи Відділу.
  • Узагальнення та аналіз виконання основних заходів для вироблення рекомендацій і пропозицій до поліпшення діяльності самостійних структурних підрозділів Університету.
  • Організаційне супроводження роботи ректорату, конференції трудового колективу, оперативних нарад при ректорові, і за його дорученням –інших заходів.
  • Доведення підготовлених Відділом та затверджених в установленому порядку планів і прийнятих ректоратом рішень до безпосередніх виконавців.
  • Контроль за виконанням прийнятих ректоратом рішень та підготовлених Відділом планів, а за дорученням ректора – інших директивних документів.
  • Збір, аналіз та узагальнення відомостей про результати організаційно-управлінської діяльності структурних підрозділів Університету.
  • Подання на вимогу уповноважених інстанцій аналітичної, довідкової, статистичної та іншої інформації про діяльність Університету.
  • Внесення на розгляд керівництва Університету пропозицій щодо вдосконалення організаційно-управлінської діяльності та оптимізації процесу управління Університетом або окремими його підрозділами.
  • Надання організаційно-методичної допомоги структурним підрозділам з питань організаційно-аналітичної роботи.
  • Координація роботи структурних підрозділів Університету у сфері планування, аналітичної роботи та здійснення контролю за станом виконавської дисципліни в частині виконання рішень ректорату, рішень, прийнятих на оперативних нарадах за головування ректора, а також в частині реалізації заходів передбачених у планах Університету.
  • Своєчасна підготовка, складання та подання документів з питань внутрішнього контролю в Університеті.
  • Вжиття заходів щодо забезпечення безпеки особового складу Відділу та виконання вимог правового режиму воєнного стану.

Функції Відділу

Відповідно до покладених на нього завдань Відділ:

• Організовує ефективну роботу ректорату, конференції трудового колективу Університету, оперативних нарад при ректорі, а за дорученням ректора – інших заходів.
  • Забезпечує (спільно з відділом документування службової діяльності, інформаційно-технічним відділом) з використанням сучасних інформаційних технологій своєчасного та повного ознайомлення безпосередніх виконавців із запланованими заходами, прийнятими ректоратом, конференцією трудового колективу та на оперативних нарадах під головуванням ректора рішеннями.
  • Здійснює контроль за станом виконання рішень ректорату, конференції трудового колективу, прийнятих рішень на оперативних нарадах під головуванням ректора, а також уживає заходів щодо їх своєчасного та якісного виконання.
  • Аналізує стан виконавської дисципліни в структурних підрозділах Університету і забезпечує інформування про результати ректора та проректорів за напрямками діяльності.
  • Надає практичну допомогу структурним підрозділам Університету щодо організації роботи з питань планування, аналітичної роботи та внутрішнього контролю.

Права Відділу

Вимагати від структурних підрозділів звіти, довідки, відомості та іншу інформацію, необхідну для виконання покладених на Відділ завдань.

Залучати при опрацюванні окремих питань працівників інших структурних підрозділів (за погодженням з їх керівниками).

Вимагати від керівників структурних підрозділів усунення виявлених під час перевірки недоліків.

Одержувати для ознайомлення, використання у роботі законодавчі та інші нормативні документи, що надходять до Університету.

Вносити на розгляд керівництва Університету пропозиції щодо вдосконалення організаційно-управлінської діяльності Університету та його структурних підрозділів.

Взаємодіяти зі структурними підрозділами ГУНП України в областях, а за дорученням ректора – з іншими місцевими органами державної влади, а також органами місцевого самоврядування, з питань, що стосуються компетенції відділу.

Перевіряти правильність оформлення документів, поданих на підпис ректору Університету, для надсилання до Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України та інших організацій; повертати на доопрацювання документи, які оформлені з порушенням вимог, установлених нормативно-правовими актами МВС України.

Контактна інформація:
Начальник відділуСелюков Вадим Сергійович,