"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати
Начальник відділу соціально-гуманітарної роботи, кандидат юридичних наук Машніцька Наталя Володимирівна

Відділ соціально-гуманітарної роботи є структурним підрозділом Харківського національного університету внутрішніх справ і включає в себе відділення дозвілля та оркестр.

Робота відділу здійснюється згідно з Конституцією України, Законом України «Про Національну поліцію», Законом України «Про вищу освіту», указами і розпорядженнями Президента України, постановами Верховної Ради України, постановами і розпорядженнями Кабінету Міністрів України, нормативними актами МВС України, з урахуванням історичного досвіду українського народу, традицій органів внутрішніх справ, героїки працівників МВС.

Основні завдання відділу: надання допомоги керівникам структурних підрозділів університету у формуванні в особового складу державного світогляду, високих морально-етичних якостей, вихованні підлеглих у дусі високої відповідальності за виконання вимог Присяги працівника Національної поліції, Правил поведінки та професійної етики, статутів, наказів, інструкцій та інших нормативно-правових актів МВС; забезпечення комплексного підходу до виховної та соціальної роботи з особовим складом університету; сприяння підвищенню морально-етичного, загальноосвітнього і культурного рівня працівників; створення оптимального морально-психологічного клімату в колективах; координація освітньо-пропагандистської, культурно-просвітницької, виховної, соціальної роботи з особовим складом університету тощо.

Відділ соціально-гуманітарної роботи:

- організовує спільно зі структурними підрозділами виховну та соціальну роботу з особовим складом університету;

- координує діяльність працівників, відповідальних за організацію виховної, соціальної роботи в університеті, надає методичну та практичну допомогу;

- координує роботу громадських формувань;

- забезпечує організацію та проведення індивідуально-виховної роботи з перемінним особовим складом університету;

- організовує роботу з підшефними школами-інтернатами та дитячими будинками.

Відділення дозвілля. Культурно-масова робота в університеті проводиться з метою розкриття творчих здібностей і талантів курсантів, студентів, ліцеїстів, підвищення їх культурного рівня, розвитку моральних якостей і спрямована на організацію змістовного дозвілля та задоволення естетичних потреб.

Протягом навчального року проводяться культурно-масові заходи за участю курсантів, студентів, ліцеїстів, працівників університету та членів їх сімей. Це концерти з нагоди державних і професійних свят, конкурси, огляди художньої самодіяльності, фестивалі КВК, тематичні вечори, художні виставки та творчі зустрічі.

Щороку проводиться огляд-конкурс художньої самодіяльності, який проводиться з метою підвищення культурно-естетичного рівня особового складу, сприяє розвитку його здібностей, формування гармонійно розвинутої особистості. Завершується огляд – конкурс гала-концертом, до якого входять найкращі номери.

Для залучення молоді до творчості, змістовного проведення дозвілля, підвищення загальнолюдської та сценічної культури майбутніх правоохоронців в університеті проводяться фестивалі народної творчості, шоу-конкурси до Дня закоханих, «Міс чарівна першокурсниця», який є справжнім святом юності, краси та грації.

Культурно-масова робота здійснюється в постійному контакті з різними творчими закладами. Так, налагоджено співпрацю з Харківським національним академічним театром опери та балету ім. Лисенка, Харківським академічним російським драматичним театром ім. Пушкіна, Харківським театром юного глядача, Харківським ляльковим театром, художнім та історичним музеями, музеєм Клавдії Шульженко, Харківським літературним музеєм, музеями міліції та адвокатури, Харківськими художніми галереями, Харківським державним цирком та планетарієм. Курсанти, студенти, працівники університету, ліцеїсти та учні підшефних шкіл активно відвідують ці заклади, а їх працівники закладів є частими гостями навчального закладу.

В університеті працюють творчі колективів: хор, духовий оркестр, диксиленд, вокальний гурт, хореографічний колектив. Серед постановок хореографічного колективу - «Гопак», «Привітальний», «Повзунець», «Запорізькі козаки» тощо. Колектив є неодноразовим переможцем різних фестивалів та конкурсів.

Духовий оркестр. Основні завдання оркестру: брати участь у проведенні урочистих заходів, святкувань, відзначень знаменних подій в університеті; надавати музичне оформлення під час проведення стройових занять з особовим складом, в тому числі під час підготовки до військових парадів та інших заходів, присвячених державним та професійним святам; забезпечувати музичне супроводження військових ритуалів при похованні померлих ветеранів ОВС – колишніх працівників університету; виступати в концертах для особового складу університету, на підприємствах та організаціях, в закладах освіти, а також в будинках культури, міських парках та інших концертних місцях.


Контактна інформація:
Адреса: Україна, м.Харків, пр-т Льва Ландау, 27.
Телефони: (057) 739-81-95, (057) 739-81-01, (057) 739-84-02.


25-річчя Харківського національного університету внутрішніх


Приведення до Присяги працівника поліції курсантів перших курсів 2019


Національно-патріотичне виховання


Міс чарівна першокурсниця


День Національної поліції України 2019


День Державного прапора України 2019


Вшанування традицій


День незалежності України 2019


Профорієнтаційні заходи


Свято Масляної 2017


Духовий оркестр. День пам’яті та примирення 2017


Колектив художньої самодіяльності 2017


День Святого Миколаю 2016


Колектив художньої самодіяльності. м.Слав’янськ 2016


Університетський ансамбль сучасного танцю


День закоханих в університеті


Художня самодіяльність ХНУВС


Духовий оркестр університету


9 травня 2012 року


Співробітники зі студентами у Харківській філармонії


Цікаві факти минулого можна дізнатись лише в музеї. Екскурсія курсантів університету до Харківського історичного музею


Шефська робота. Екскурсія для учнів санаторної школи-інтернату № 11


Репетиція хореографічного колективу


Екскурсія до Харківського державного академічного російського драматичного театру ім. О.С. Пушкіна


Працівники ЦСГРД та курсанти університету подарували новорічну казку учням підшефної санаторної школи-інтернату № 11


Новий рік у підшефній школі


Конкурс молодих талантів фестиваль «Студентська весна»


Відвідування Харківського театру для дітей та юнацтва курсантами ХНУВС


Репетиція


Хореографічний колектив народного танцю ХНУВС


Похід до планетарію


Фіналістка міського конкурсу краси «Міс студентство - 2012» Марія Семенович – курсант ФПС


В Харківській художній галереї «Маестро»


Екскурсія містом


Переможці III Міжнародного фестивалю танцю. Харків 2012


Вертеп-Фест 2018 м.Харків


Вертеп-Фест 2018 м.Харків


Вертеп-Фест 2018 м.Харків


Голова Харківської обласної державної адміністрації Ю. Світлична та колектив художньої самодіяльності ХНУВС 2018 м.Харків


Фестиваль народної творчості Вертеп-Фест 2018 м.Харків