За підтримки Профспілки Харківського національного університету внутрішніх справ, для дітей працівників – членів профспілки університету організований навчально – оздоровчий табір «Екопарк Фельдмана». Вже відбулося три зміни: 04.06 – 09.06; 18.06 – 23.06; 02.07 – 07.07. Діти знайомилися та приймали участь у роботі кожного направлення кінного комплексу, театру дітей та тварин, клубу юних біологів, тощо. Використовувалися усі ресурси Екопарку: дитячі атракціони, озеро, еко-екскурсії в ліс, зоопарк, еко-квести, анімаційна програма, перегляд пізнавальних фільмів. Під час перебування у таборі, діти спілкувалися з патрульними поліцейськими, які провели профорієнтаційну роботу з правил поведінки на вулиці, на дорозі та правил поведінки з незнайомими людьми.

За час перебування у таборі діти отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій на всі літні канікули.

В кінці неділі всі діти отримали сертифікати «Учасника Дитячого літнього табору Соціально-гуманітарного мультикомплексу Фельдман Екопарк».

Четвертий заїзд планується з 20.08 по 25.08.