Голова спеціалізованої вченої ради, професор кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор
Руслан СТЕПАНЮК

У Харківському національному університеті внутрішніх справ функціонує спеціалізована вчена рада СРД 64.700.07 із грифом «таємно» та «цілком таємно» з правом проведення захистів дисертацій з присудження наукового ступеня доктора наук зі спеціальностей 12.00.08 - кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право, 12.00.09 - кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно- розшукова діяльність.

Персональний склад спеціалізованої вченої ради СРД 64.700.07 затверджений наказом Міністерства освіти і науки України від 24 травня 2022 року № 530 у кількості 15 осіб.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 21 лютого 2024 року № 220 до складу спеціалізованої вченої ради були внесені зміни.

На сьогодні очолює спеціалізовану вчену раду (спеціальність 12.00.09) – професор кафедри криміналістики, судової експертології та домедичної підготовки факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор Степанюк Руслан Леонтійович.

Заступник голови спеціалізованої вченої ради (спеціальність 12.00.09) – завідувач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, професор Фоміна Тетяна Григорівна.

Вчений секретар спеціалізованої вченої ради (спеціальність 12.00.09) – заступник завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем наукового забезпечення правоохоронної діяльності та якості підготовки кадрів Харківського національного університету внутрішніх справ, доктор юридичних наук, старший науковий співробітник Федосова Олена Валеріївна.

До складу ради входять провідні науковці Харківського національного університету внутрішніх справ, Національної академії внутрішніх справ, Академії державної пенітенціарної служби, ВНПЗ «Дніпровський гуманітарний університет», Державного податкового університету, Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».