61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin@univd.edu.ua
Триває відбір кандидатів на навчання за державним замовленням до Харківського національного університету внутрішніх справ

Триває подача документів для вступу до Харківського національного університету внутрішніх справ за державним замовленням за спеціальностями 081 «Право», 262 «Правоохоронна діяльність», 053 «Психологія», 071 «Облік і оподаткування», 125 «Кібербезпека».

До уваги працівників ХНУВС та здобувачів вищої освіти!

16 червня 2021 року з 14:30 до 15:10 у Харківському національному університеті внутрішніх справ в рамках проведення акредитаційної експертизи освітньо-наукової програми 053 Психологія (юридична психологія) відбудеться відкрита зустріч із членами експертної групи Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти в режимі відеоконференції.

Свято останнього дзвоника відзначили випускники Ліцею «Правоохоронець»

Відбулися урочисті заходи з нагоди випуску вихованців Ліцею «Правоохоронець». Урочистості за традицією розпочалися з покладання квітів до пам’ятника загиблим працівникам правоохоронних органів. Разом із ліцеїстами усі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто поклав своє життя, виконуючи службові обов’язки.

Курсантка Сумської філії ХНУВС долучилася до Всесвітнього дня донора

День свого 18-річчя курсантка 1 курсу Сумської філії Харківського національного університет внутрішніх справ Єлизавета Шевцова відзначила по-особливому. Вона стала донором, разом зі своїми друзями взявши участь в обласному проєкті «Голос крові: ми – українці!», який був присвячений Всесвітньому дню донора й проводився в молодіжному центрі «Романтика».

100-річчя підготовки кадрів міліції в Харкові

11 червня 2021 року виповнюється рівно 100 років з того дня, коли почалася підготовка кадрів для міліції в Харкові. Як відомо, початок підготовки українських охоронців правопорядку в нашому місці відноситься до 30 листопада 1917 року, але прихід більшовиків до влади із закінченням Української революції та Громадянської війни, суттєво змінив політичну ситуацію в республіці. Проте й новій владі для охорони громадського порядку потрібні були кадри правоохоронців.

До уваги працівників ХНУВС та здобувачів вищої освіти!

З 15 по 17 червня 2021 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ буде проведено акредитаційну експертизу у дистанційному режимі за спеціальністю 053 «Психологія» освітньо-наукової програми Психологія (Юридична психологія) за третім (PhD) рівнем вищої освіти.

В університеті відбулися змагання «Кращий правоохоронець» (відео)

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися змагання серед курсантів і слухачів на звання «Кращий правоохоронець». У них взяли участь збірні команди факультетів №№ 1-4 та інституту післядипломної освіти. За результатами змагань переможцем став факультет №3.

Студенти факультету № 6 відвідали Харківський національний академічний театр опери та балету ім. В.М. Лисенка

Студенти факультету № 6 разом зі своїми кураторами навчальних груп – старшою викладачкою кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Наталією Кобилко та доценткою кафедри фундаментальних та юридичних дисциплін Дар’єю Гета відвідали Харківський національний академічний театр опери та балету ім. В.М. Лисенка.

Бінарне заняття з конфліктології за участі практичного психолога

У рамках дисципліни «Конфліктологія» для курсантів 2 курсу групи 101 Сумської філії проведено бінарне заняття за участі практичного психолога КУ «Центр учасників бойових дій», консультанта програми СЕТА Інни Шкафенко.

В університеті була презентована модель функціонування Custody Records (ВІДЕО)

У Харківському національному університеті внутрішніх справ на базі навчально-тренувального полігону «Навчальний відділ поліції» відбулася презентація моделі функціонування Custody Records, що використовується органами поліції для  покращення стану дотримання стандартів захисту прав затриманих осіб.