Роль судово-медичної експертизи в розкритті злочинів
14-02-2018

Доценти кафедри трудового та господарського права Харківського національного університету внутрішніх справ Іван Бригадир та Таісія Чавикіна разом з курсантами вишу відвідали навчальний семінар «Роль судово-медичної експертизи в розкритті злочинів», що проходив на базі Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи. Лектором виступив доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри судової медицини, медичного правознавства ім. засл. проф. М.С. Бокаріуса Харківського національного медичного університету Василь Ольховський. Присутні обговорили питання взаємодії працівників Національної поліції з судово-медичними експертами та подивились навчальний фільм на тему: «Роль ДНК у розкритті злочинів».