Свято Миколая разом зі школярами
16-12-2017

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості до Дня Святого Миколая. З вітальним словом до присутніх звернувся ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко. Він побажав усім міцного здоров’я, успіхів у навчанні та щасливої долі у Новому році, а також зазначив, що колектив університету шанує національні традиції  й активно залучає до святкових заходів молодь. Напередодні Дня Святого Миколая до вишу запросили школярів, щоб разом відзначити свято та познайомити їх з університетом – показати навчальні аудиторії, полігони, розповісти про факультети та спеціальності.

Розпочався захід із виступів творчих колективів факультетів навчального закладу. Курсанти та студенти підготували костюмовані театралізовано-музичні композиції на тему новорічних свят – Дня Святого Миколая, Нового року та Різдва. На великому плацу вишу розгорталися події чарівної зимової казки з різдвяними вогниками та святковою ялинкою. Факультет № 2 представив «Андріївські вечорниці», факультет № 3 – «Ніч перед Різдвом», факультет № 1 познайомив з «Різдвяними байками козаків», а факультет № 4 провів традиційний обряд «Водіння кози».  

Гостям також запропонували ознайомчу екскурсію університетом, під час якої вони відвідали кафедри вогневої, спеціальної фізичної підготовки, навчальний райвідділ поліції та криміналістичний полігон, навчально-тренувальний центр протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпростору, музей університету.

Також у програмі свята були передбачені й спортивні змагання, в яких взяли участь майбутні абітурієнти університету – учні шкіл, вихованці Ліцею «Правоохоронець», Державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус». Юнаки та дівчата змагалися у перетягуванні канату, армреслінгу, битві подушками, естафеті та ін. На швидких, завзятих та витривалих юних спортсменів чекали призи – солодкі калачі. Усі ж гості заходу могли почастуватися польовою кашею та гарячим чаєм.   

ВЗГ ХНУВС    

 
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017