У Сумській філії проведено Інтелектуальну гру «Правовий пазл»
14-12-2017

Доцент кафедри юридичних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Наталя Дуравкіна провела інтелектуальну гру «Правовий пазл».

Учасниками конкурсної гри стали команди учнів старших класів шкіл міста Суми: СШ № 1 – «Феміда», СШ № 7 – «ОНІКС», СШ № 9 – «Ерудит», СШ № 10 – «Десята паланка», ЗОШ № 12 – «Республіка Права», ЗОШ № 26 – «Правовий альянс», ЗОШ № 27 – «Параграф 27».

Інтелектуальна гра складалась із шести турів: «Розминка», «Міні брейн-ринг», «Юридичний калькулятор», «Казкові злочини», «Назад у минуле» та «Павутиння». Змагання пройшли дуже енергійно та продуктивно. Учні показали високі знання у правознавстві.

Третє місце у інтелектуальній грі «Правовий пазл» посіла команда «Феміда» (СШ № 1), друге місце – «ОНІКС» (СШ № 7), а переможцями стали учні команди «Десята паланка» (СШ № 10).