Вибір професії – відповідальний крок у житті
12-12-2017

Представники факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ у рамках профорієнтаційної роботи відвідали загальноосвітні навчальні заклади Харківської, Сумської та Луганської областей.

У Державному ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка (м. Суми) курсанти факультету № 3 рядові поліції Владислав Гончаренко, Олександр Чемодуров, Євген Риндич та Сергій Кулинич провели зустріч з учнями. Вони розповіли школярам про практичну спрямованість навчання курсантів, їх дозвілля, спортивну та культурно-масову роботу, яка є невід’ємною частиною життєдіяльності Харківського національного університету внутрішніх справ.

Доцент кафедри адміністративного права і процесу факультету № 3 підполковник поліції Олександр Пабат разом з курсантами факультету № 3 рядовими поліції Ігорем Дем’яненком, Дмитром Іванішиним та В’ячеславом Кощієм відвідали Державну гімназію-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» (м. Харків). Під час спілкування з майбутніми вступниками представники університету розповіли про історію та досягнення вишу, його структуру, особливості підготовки до вступу, умови навчання, побут та дозвілля курсантів і студентів. Вони поспілкувалися з кадетами на тему їх майбутньої професійної орієнтованості, наголосили на актуальності професії поліцейського, розповіли про переваги навчання у Харківському національному університеті внутрішніх справ, а також звернули увагу на можливість підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання на сервері дистанційного навчання університету (http://d-learn.in.ua/moodle/).

Курсант факультету № 3 рядовий поліції Владислав Бєлашов зустрівся з учнями Лисичанського багатопрофільного ліцею Луганської області. Під час спілкування він звернув увагу на ті можливості, які отримують курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ для самореалізації. 

Усіх бажаючих запросили на День відкритих дверей, який відбудеться 16 грудня 2017 року.

 

 
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017