Студенти філії взяли участь у Міжнародному правничому конкурсі імені В. М. Вернадського
11-12-2017

Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Алла Мамай та Сергій Цукан взяли участь в усному турі Міжнародного правничого конкурсу імені В. М. Вернадського, що проходив на базі Європейського університету в місті Києві.

Метою конкурсу є підвищення рівня правових знань, зокрема у сфері європейського права та прав людини, стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді.

Захід щорічно проводиться серед команд студентів вищих навчальних закладів України, що здобувають кваліфікацію за напрямами підготовки «Правознавство» та «Міжнародне право», а також серед студентів інших держав, які здобувають юридичну освіту.