Для інструкторів з тактичної підготовки м. Харкова представники Управління патрульної поліції м. Києва провели методичне заняття
06-12-2017

Протягом двох днів на базі Харківського національного університету внутрішніх справ проходило інструкторське методичне заняття з розв’язання ситуативних завдань службової діяльності. Заняття для інструкторів з тактичної підготовки м. Харкова проводили викладачі кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 ХНУВС спільно з інструкторами з тактичної підготовки Управління патрульної поліції м. Києва – лейтенантом поліції Сергієм Лук’яновим, лейтенантом поліції Артемом Янчуком, інспектором 2 категорії відділу адміністративної практики Управління патрульної поліції м. Києва Департаменту патрульної поліції Геннадієм Атамасем та інструктором з тактичної медицини Володимиром Мостовим.