ХНУВС взяв участь у виставці «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017»
09-11-2017

Харківський національний університет внутрішніх справ взяв участь у ХII спеціалізованій виставці з міжнародною участю «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017». Мета виставки – допомогти школярам зорієнтуватися у розмаїтті пропозицій і визначитися із вибором як професії, так і навчального закладу.

У Палаці спорту м. Харкова проходять презентації не тільки освітніх закладів Харківщини, але й інших регіонів України, а також Європи. Виставка проводиться за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації і триватиме до 11 листопада поточного року. Відвідати її буде корисно як учням шкіл, так і батькам.