До Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України для курсантів табірного збору організовано проведення спортивних змагань.

Під час урочистих заходів з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України, які відбулися у Харківському національному університеті внутрішніх справ, було відзначено нагородами працівників навчального закладу.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. У святковому шикуванні взяли участь особовий склад університету, курсанти-першокурсники.

У Харкові відбулися урочистості з нагоди Дня Державного Прапора України. В них взяли участь керівники органів державної влади та місцевого самоврядування, учасники АТО, волонтери, представники громадськості. Серед учасників – і представники Харківського національного університету внутрішніх справ – ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор підполковник поліції Дмитро Швець, академік Національної академії правових наук України Олександр Бандурка, декани факультетів та ін.

Керівництво Харківського національного університету внутрішніх справ на чолі з ректором навчального закладу генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком, першим проректором підполковником поліції Дмитром Швецем, академіком Національної академії правових наук України Олександром Бандуркою та іншими взяли участь у покладанні квітів до Меморіалу Слави з нагоди 74-ї річниці визволення Харкова від нацистських загарбників.

Кафедрою теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ проведено круглий стіл з нагоди 26-ї річниці Незалежності України. У ньому взяли участь викладачі кафедри та курсанти-першокурсники факультету № 1.

Виступ Президента України під час церемонії урочистого підняття Державного Прапора України

Дорогий український народе!

Сьогодні ми відзначаємо День Державного Прапора. Високо піднімаємо вгору наш державний стяг… Схиляємо голови в пам’ять про тих, хто під його небесно-золотими кольорами віддавав життя «за Україну, за її волю, за честь, за славу, за народ!».  Про тих, хто в часи великих випробувань тернистими й героїчними шляхами міцно тримав у руках древко національної святині.

22 серпня - День пам’яті працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків. Щороку цього дня відбувається факельна хода та пам’ятні заходи, в яких беруть участь і представники Харківського національного університету внутрішніх справ, представники органів державної влади та місцевого самоврядування, силових структур, вихованці ліцею «Правоохоронець», громадськість.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося засідання Науково-методичної ради, яку провели перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, проректор навчального закладу підполковник поліції Михайло Бурдін, академік Національної академії правових наук України, доктор юридичних наук, професор Олександр Бандурка, декани факультетів, керівники структурних підрозділів, кафедр, представники науково-педагогічного складу та ін.

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції 3 рангу Валерій Сокуренко разом із першим проректором, проректорами, деканами факультетів та керівниками структурних підрозділів перевірив готовність  вишу до початку нового навчального року.