Повідомляємо, що слідкувати за актуальними новинами та подіями, які відбуваються у Харківському національному університеті внутрішніх справ, відтепер можна не тільки на офіційному сайті навчального закладу, але й у соціальних мережах FacebookTwitterInstagramYouTube.

ВЗГ ХНУВС

У Харківському національному університеті внутрішніх справ до 26-ї річниці Незалежності України протягом двох днів 23 та 24 серпня проходили спортивні змагання. В них взяли участь курсанти перших курсів усіх факультетів навчального закладу, збірні команди яких боролися за призові місця в різних видах спорту. За результатами змагань було визначено переможців.

Для першокурсників та особового складу табірного збору Харківського національного університету внутрішніх справ з концертною програмою виступив співочий гурт «Харків‘яни» під керівництвом заслуженого працівника культури, професора Анатолія Зорика. Гурт «Харків’яни» давно і плідно співпрацює з університетом, бере участь в усіх загальноміських заходах, виїжджає в райони області, виступає у школах, вищих навчальних закладах Харківщини, проводить лекції-концерти з історії Слобожанщини.

26 серпня 2017 року в Харкові вперше в Україні відзначили День Шани воїнів та волонтерів АТО. Ініціатива його проведення належить Громадській організації «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО в Харківській області», до складу якого входять представники майже всіх волонтерських організацій, воїни Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, добровольчих батальйонів, прикордонники та ін. Ініціативу громадських організацій підтримали в Харківській обласній державній адміністрації.

Для першокурсників Харківського національного університету внутрішніх справ проведено відеолекторій «Фондова колекція Харківського художнього музею». 

Під час табірного збору психологи відділення психологічного забезпечення відділу кадрового забезпечення Харківського національного університету внутрішніх справ приділяють багато уваги першокурсникам. Щодня здійснюється комплекс заходів з психологічного супроводу та адаптації курсантів нового набору. 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулися спортивні змагання, присвячені 26-річниці Незалежності України. В змаганнях брали участь курсанти перших курсів усіх факультетів навчального закладу.

Святкування 26-ї річниці Незалежності України  розпочалося з урочистого покладання квітів до пам’ятника Незалежності України на площі Конституції. У заході взяли участь керівництво Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної та міської рад, народні депутати України, представники різних державних відомств та служб, силових структур області, військові, учасники АТО, представники громадських організацій, жителі та гості міста.

Шановні працівники, курсанти, студенти університету!

Вітаю Вас із Днем Незалежності України!

Це одне з найважливіших і найурочистіших свят нашої держави, яке стало символом національного відродження, духовної свободи, економічного зростання та культурного піднесення.

Особовий склад Харківського національного університету внутрішніх справ у складі Харківського гарнізону поліції забезпечує публічну безпеку та порядок у місті Харкові під час святкування Дня Державного Прапора України, Дня міста Харкова та Дня Незалежності України.

 

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017