Студенти 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Владислава Шутько, Олена Борисенко та Марія Проценко взяли участь у National President`s Meeting–2018 у м. Одеса. 

Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали Центр надання адміністративних послуг у місті Суми.

До Міжнародного жіночого дня – 8 Березня в адміністрації Слобідського району Харківської міської ради відбувся урочистий прийом. Голова адміністрації району В’ячеслав Ільєнко нагородив Почесними грамотами представниць прекрасної статі, які досягли успіхів у професійній та громадській діяльності. Серед нагороджених були і представниці Харківського національного університету внутрішніх справ.

 

 

У Харківському національному університету внутрішніх справ завершилася першість вишу з баскетболу. 

І місце посіла команда факультету № 2;

ІІ місце – команда факультету № 4;

ІІІ місце – команда факультету № 6.

Відбулося вручення свідоцтв та сертифікатів представникам науково-педагогічного складу вишів МВС України, які пройшли підвищення кваліфікації на базі Інституту післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ. Саме наш університет був визначений керівництвом МВС провідним навчальним закладом з організації підвищення кваліфікації фахівців відповідної категорії. 

Добіг кінця лютий – останній зимовий місяць... Вже й березень наступив, проте зима уперто не хоче поступатися у своїх правах. Про якісь там зміни в погоді вже й думати не хотілося – всі очікували на весну – привітну, теплу, сонячну. 

У Харківському національному університету внутрішніх справ розпочалися змагання з баскетболу. Участь у чемпіонаті беруть курсанти і студенти факультетів університету.

У Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця відбулось засідання круглого столу «…Про них просто не писали» з нагоди проведення Місяця жіночої історії за участі представників Гендерних центрів закладів вищої освіти. 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася VІІ Харківська науково-практична конференція  «Актуальні напрями практичної психології і психотерапії». У заході взяли участь 172 учасники. 
Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації інформує про те, що за рішенням Харківської обласної студентської ради з метою налагодження комунікативних зв’язків між закладами вищої освіти, громадськими організаціями  та установами регіону, що опікуються проблемами молоді, студентами Українського державного університету залізничного транспорту у 2017 році створено сайт «Молодіжна платформа Харкова».
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999- 2018