Курсанти факультету № 3 спільно із куратором групи доцентом кафедри адміністративної діяльності поліції Мар’яною Качинською відвідали притулок для бездомних тварин «Добрий Дім» у Фельдман Екопарку. 

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ, серед яких і професор кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Юлія Загуменна, взяли участь у програмі академічних обмінів «Адміністративне право у сучасному вимірі». Програма проходила у п’яти містах України – Києві, Харкові, Запоріжжі, Одесі та Львові. 

У Слобідському районі міста Харкова пройшов суботник. 400 курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в цьому заході.

Перемінний та постійний особовий склад Харківського національного університету внутрішніх справ заступив на службу для забезпечення публічної безпеки та порядку під час проведення у Харкові футбольного матчу Ліги Чемпіонів.  

Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Білоус взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Інновації в освіті та педагогічна майстерність учителя-словесника» у Сумському державному педагогічному університеті імені А.С. Макаренка.

У бальній залі Premier Palace Hotel Kharkiv пройшов благодійний захід «Бал Патріотів», в якому взяли участь представники Харківського національного університету внутрішніх справ – доцент кафедри криміналістики та судової експертології кандидат юридичних наук Світлана Книженко та курсанти 3 курсу факультету № 1 Вікторія Цебинога та Олена Цебинога. 

Учні 10–11 класів загальноосвітніх шкіл м. Краматорська Донецької області відвідали Харківський національний університет внутрішніх справ.

Відбулося засідання Вченої ради Харківського національного університету внутрішніх справ. Під час її роботи ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко привітав працівників, курсантів та студентів університету, які досягли певних здобутків.

Слухачі курсів первинної професійної підготовки дільничних та молодшого начальницького складу Харківського національного університету внутрішніх справ склали Присягу працівника поліції. Урочистості розпочалися з вшанування хвилиною мовчання патріотизму, мужності та героїзму тих, хто поклав своє життя за єдність та незалежність України, а також усіх правоохоронців, які загинули під час виконання службових обов’язків. 

У Харкові відбувся III Молодіжний форум «Харків – для молоді – молодь для Харкова». Мета форуму – створити платформу взаємодії між молоддю та містом для спільної реалізації проектів, спрямованих на розвиток міста Харкова. 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017