Добіг кінця лютий – останній зимовий місяць... Вже й березень наступив, проте зима уперто не хоче поступатися у своїх правах. Про якісь там зміни в погоді вже й думати не хотілося – всі очікували на весну – привітну, теплу, сонячну. 

У Харківському національному університету внутрішніх справ розпочалися змагання з баскетболу. Участь у чемпіонаті беруть курсанти і студенти факультетів університету.

У Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця відбулось засідання круглого столу «…Про них просто не писали» з нагоди проведення Місяця жіночої історії за участі представників Гендерних центрів закладів вищої освіти. 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася VІІ Харківська науково-практична конференція  «Актуальні напрями практичної психології і психотерапії». У заході взяли участь 172 учасники. 
Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації інформує про те, що за рішенням Харківської обласної студентської ради з метою налагодження комунікативних зв’язків між закладами вищої освіти, громадськими організаціями  та установами регіону, що опікуються проблемами молоді, студентами Українського державного університету залізничного транспорту у 2017 році створено сайт «Молодіжна платформа Харкова».

Студенти 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом доцента кафедри юридичних дисциплін Світлани Шоптенко відвідали Зарічний районний суд м. Суми у рамках вивчення дисципліни «Судові та правоохоронні органи України».

Другий день поспіль особовий склад Харківського національного університету внутрішніх справ допомагає комунальним службам міста долати наслідки снігопаду. Курсанти вишу працюють майже в усіх районах міста – Шевченківському, Київському, Московському, Слобідському, Новобаварському,  Холодногірському та ін. Вони прибирають сніг на тролейбусних та автобусних зупинках, пішохідних переходах та доріжках, біля шкіл, лікарень, дитячих садків.

Доценти кафедри правового забезпечення господарської діяльності факультету № 6 Харківського національного університету внутрішніх справ Юлія Кириченко та Дар’я Коробцова провели для студентів факультету бінарне заняття у Дзержинському районному суді м. Харкова. 

Старший викладач кафедри теорії та історії держави і права факультету №1 майор поліції Іван Кріцак провів профорієнтаційну роботу у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях.

Студенти 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали Академічний театр драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна, де вони прослухали концерт «Музика нас єднає».
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999- 2018