Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом професора кафедри юридичних дисциплін Наталії Горобець, доцента Яни Садикової та викладача Євгена Страшка взяли участь у конкурсі, проведеному прокуратурою Сумської області.

Доцент кафедри кримінально-правових дисциплін факультету № 6 Вікторія Давиденко відвідала Харківську спеціалізовану школу I-III ступенів № 29.

Працівники кафедри криміналістики та судової експертології Харківського національного університету внутрішніх справ  доценти кафедри Світлана Лозова,  Тетяна Матюшкова, Влада Гусєва, старші викладачі кафедри Тетяна Савчук та Тетяна Безсонна разом із курсантами відвідали виставу Харківського академічного театру музичної комедії «Летюча миша».

Науково-дослідна лабораторія з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з Головним управлінням Національної поліції України в Харківській області підготувала методичні рекомендації, присвячені питанням взаємодії працівників Національної поліції з представниками ЗМІ під час несення служби.

Науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ Ігор Святокум відвідав Харківську спеціалізовану школу-інтернат «Ліцей «Правоохоронець»».

На СК «Динамо – Арена» відбувся черговий тур змагань з футболу на Кубок ректора Харківського національного університету внутрішніх справ.

Правоохоронці Харківщини привітали колег, які своє життя присвятили служінню закону, захисту прав і свобод громадян, а сьогодні передають свій життєвий та професійний досвід молодим фахівцям – працівникам Національної поліції України.

До Міжнародного дня захисту прав людини у Харківській спеціалізованій школі № 119 відбувся брейн-ринг «Знавці законів», в якому взяли участь команди 10–11 класів та команда курсантів факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ.

На СК «Динамо – Арена» відбувся II тур змагань з футболу на Кубок ректора Харківського національного університету внутрішніх справ.

Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко на спільному засіданні Вченої ради та ректорату університету нагородив працівників вишу.