Представники Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми застосування інформаційних технологій правоохоронними структурами України та вищими навчальними закладами зі специфічними умовами навчання».

На підсумковому засіданні Вченої ради університету Голова Харківської обласної організації Союзу юристів України Володимир Кривобок від імені Голови Союзу юристів України Святослава Піскуна вручив членські квитки Союзу юристів України.

На СК «Динамо – Арена» пройшов фінал змагань з футболу на Кубок ректора Харківського національного університету внутрішніх справ. У вирішальному поєдинку на полі зійшлись найсильніші учасники: збірні команди науково-педагогічного складу та факультету № 1.

На СК «Динамо – Арена» збірні команди Інституту післядипломної освіти та факультету № 2 (кримінальної поліції) змагалися за третє місце у турнірі з футболу на Кубок ректора Харківського національного університету внутрішніх справ.

Представники наукового гуртка кафедри кримінального права і кримінології факультету №1 Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь в Асамблеї студентських наукових гуртків, присвяченій 95-річчю від дня народження професора М. І. Бажанова.

Напередодні проходження стажування у слідчих підрозділах з курсантами університету було проведене бінарне заняття. Його провели старший викладач кафедри кримінального процесу та організації досудового слідства факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Віталій Романюк разом зі старшим слідчим слідчого відділення відділу поліції № 4 Шевченківського управління поліції ГУНП у м. Києві капітаном поліції Олександром Кириєнком.

Завтра, 23 грудня, на СК «Динамо – Арена» відбудуться фінальні матчі турніру «Кубку ректора з футболу-2017».

Учасники волонтерського руху «Неофіти» привітали дітей-вихованців Харківського обласного дитячого туберкульозного клінічного санаторію з Днем святого Миколая та вручили подарунки, куплені за кошти, які зібрали курсанти, студенти та професорсько-викладацький склад Харківського національного університету внутрішніх справ.

У другому півфіналі змагань з футболу на Кубок ректора Харківського національного університету внутрішніх справ на полі відбулась боротьба між факультетом № 1 (слідства) та Інститутом післядипломної освіти.

Відбувся перший півфінал змагань з футболу на Кубок ректора Харківського національного університету внутрішніх справ.