Доцент кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віктор Лазарєв на запрошення адміністрації Безлюдівського юридичного ліцею ім. Івана Підкопая Харківської районної ради Харківської області взяв участь у заходах, присвячених початку нового навчального року.

Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про вищу освіту» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

2 вересня відбулася гра 14 туру чемпіонату з футболу Харківської області серед аматорських команд 2017 року. Вона проходила на стадіоні «Динамо-Арена» Харківського національного університету внутрішніх справ. На полі зустрілися команди ФК «Універ–Динамо» ХНУВС (м. Харків) та ФК «Енергетик–Центренерго» (смт. Слобожанське).

Ректор університету Валерій Сокуренко провів зустріч зі студентами, які вступили до Харківського національного університету внутрішніх справ.

2 вересня 2017 року о 17.00 на стадіоні «Динамо–Арена» Харківського національного університету внутрішніх справ відбудеться 14 тур чемпіонату Харківської області з футболу серед аматорських команд 2017 року. У змаганнях візьмуть участь команди ФК «Універ–Динамо» (ХНУВС) та ФК «Енергетик–Центренерго» (смт. Слобожанське).

До  Дня знань у бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ для курсантів першого курсу всіх факультетів, а також студентів-психологів та батьків було проведено екскурсії-презентації. Усіх ознайомили з бібліотекою, де  протягом навчання молодь буде отримувати інформацію, розширювати свій світогляд, готуватися до сесій та проводити вільний час.

Ірина Єфремова: «Я впевнена, що в університеті  так проводиться навчальний процес, що не тільки спеціалісти, не тільки професіонали виходять з університету, з університету виходять патріоти. Це дуже важливо».

Валерій Сокуренко: «Пріоритетом в нашій службі, у навчально-виховному процесі є виховання патріота, людини, яка готова захистити свою державу, своїх громадян».

Перед початком занять у новому навчальному році ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів зустріч з батьками першокурсників. На зустрічі також були присутні перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець, проректор підполковник поліції Михайло Бурдін, декани факультетів.

1 вересня всі навчальні заклади України святкують День знань. У Харківському національному університеті внутрішніх справ традиційно відбулися урочисті заходи за участю керівництва, представників науково-педагогічного складу, курсантів, студентів, представників органів державної влади та місцевого самоврядування, громадських, ветеранських організацій, а також батьків і численних гостей.