У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося урочисте вручення слухачам довідок про завершення первинної професійної підготовки. 

Слухачі майже з усіх областей України пройшли первинну професійну підготовку працівників Департаменту захисту економіки Національної поліції України Міністерства внутрішніх справ України у Харківському національному університеті внутрішніх справ. 

Для того, щоб розпочати навчання на курсах підготовки до ЗНО, необхідно пройти процедуру реєстрації на Сервері дистанційної освіти ХНУВС за адресою:

http://d-learn.in.ua

Для оформлення особової справи кандидата на навчання необхідно звернутися до рекрутингового центру Національної поліції за місцем реєстрації (проживання), зареєструватися та подати online-заяву на веб-порталі, який призначений для електронної реєстрації кандидатів на навчання у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських (https://osvita.np.gov.ua/) на сайті Національної поліції України.

На ранковому шикуванні ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відзначив спортсменів вишу, які вибороли перемогу на змаганнях з пауерліфтингу та армспорту.

Студенти 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Владислава Шутько, Олена Борисенко та Марія Проценко взяли участь у National President`s Meeting–2018 у м. Одеса. 

Студенти Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали Центр надання адміністративних послуг у місті Суми.

До Міжнародного жіночого дня – 8 Березня в адміністрації Слобідського району Харківської міської ради відбувся урочистий прийом. Голова адміністрації району В’ячеслав Ільєнко нагородив Почесними грамотами представниць прекрасної статі, які досягли успіхів у професійній та громадській діяльності. Серед нагороджених були і представниці Харківського національного університету внутрішніх справ.

 

 

У Харківському національному університету внутрішніх справ завершилася першість вишу з баскетболу. 

І місце посіла команда факультету № 2;

ІІ місце – команда факультету № 4;

ІІІ місце – команда факультету № 6.

Відбулося вручення свідоцтв та сертифікатів представникам науково-педагогічного складу вишів МВС України, які пройшли підвищення кваліфікації на базі Інституту післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ. Саме наш університет був визначений керівництвом МВС провідним навчальним закладом з організації підвищення кваліфікації фахівців відповідної категорії. 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999- 2018