У Центрі рекрутингу Національної поліції України в Києві відбулося проведення відбору на посади до Державної установи «Академія патрульної поліції». Відбір проходів у рамках проекту міжнародної технічної допомоги «Підтримка і забезпечення сталості реформ у Національній поліції України» за підтримки Міжнародної програми підвищення кваліфікації для органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США (ICITAP).

В рамках роботи Університету культури Харківського національного університету внутрішніх справ для курсантів було проведено відеолекторій на тему «Образотворче й ужиткове мистецтво України».

На ім’я ректора університету надійшов лист-вдячність від імені адміністрації Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І–ІІІ ступенів № 15 з поглибленим вивченням окремих предметів» за співпрацю у правовому вихованні молоді.

2017-11-06

08 листопада 2017 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться  міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку криміналістики та кримінального процесу», до 100-річчя від дня народження видатного ученого, доктора юридичних наук, професора, Заслуженого діяча науки і техніки України Михайла Васильовича Салтевського.

З 25 по 29 жовтня 2017 року в м. Марина-ді-Каррара (Італія) відбувся Чемпіонат Світу з кікбоксингу ВТКА, в якому взяли участь спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ –  курсанти 4 курсу факультету № 2 капрали поліції Дмитро Шевчук та Антон Черніков.

Всеукраїнська школа з кримінального права та процесу – постійно діючий навчальний семінар, який складається з лекції та майстер-класів, що зацікавлять кожного, хто захоплюється теорією та практикою кримінального права та процесу і прагне дізнатись більше про особливості розслідування конкретних видів злочинів.

Доцент кафедри трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Чорноус взяла участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Актуальні проблеми соціального права в умовах євроінтеграції». Конференція була присвячена 90-річчю професора кафедри трудового права та права соціального забезпечення Національного університету «Одеська юридична академія» Івана Михайловича Сироти.
2017-11-03

15 листопада 2017 року в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання протидії кіберзлочинності та торгівлі людьми».

В університеті проходить VІ Всеукраїнська науково-практична конференція «Напрями розвитку науки трудового права та права соціального забезпечення». Конференція організована кафедрою трудового та господарського права факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ, якій цього року виповнилося 25 років.

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбувся круглий стіл «Паспорт безпеки України: Харківський регіональний вимір».