В Національній академії внутрішніх справ розпочався другий етап  Шевченківських читань з нагоди 204-ї річниці від дня народження Великого Кобзаря. Під час заходу прозвучить поезія Шевченка, музичні твори на вірші поета у виконанні курсантів, студентів і музичних колективів.

13-15 березня поточного року делегація Представництва Європейського Союзу в України відвідає Харківську область з офіційним візитом. У рамках Інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» будуть проведені заходи щодо пояснення важливості реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Для підтримки молоді та відзначення її вагомих досягнень у навчанні, науковій, громадській, спортивній та творчій діяльності, а також для реалізації державної молодіжної політики Комітет у справах сім’ї, молоді та спорту по Слобідському району Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради проводить районний етап міського конкурсу «Молода людина року».

Бібліотека презентує університетській спільноті  книжково-ілюстративну експозицію «Ми будем славить перед світом живе Шевченківське ім’я» до Дня народження видатного українського поета і художника.  

Будь мужнім і відважним! Вірним Присязі і Українському народу! Захисти законність і правопорядок у державі. Вступай до Харківського національного університету внутрішніх справ!

Вітаю вас із Міжнародним жіночим днем –     

8 Березня!

Усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія, кохання, пов’язане з жінкою. Ви наповнюєте будні яскравими фарбами, спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. 

Бажаю, щоб тепло, яке ви щедро даруєте не лише своїм рідним і близьким, але й усім, хто вас оточує, повернулося сторицею та зігріло у ці перші весняні дні.

Нехай у ваших оселях зажди панують мир, злагода й добробут!

 

Від імені усіх чоловіків університету

ректор, генерал поліції третього рангу                                 

В.В. Сокуренко 

У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м.Суми) ХНУВС відбулися урочисті заходи, присвячені Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

У м. Луцьк відбувся Кубок України з бойового самбо. Слухач магістратури факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ лейтенант поліції Владислав Руднєв виборов перемогу у ваговій категорії 74 кг відбіркового чемпіонату України та здобув право взяти участь у чемпіонаті Європи.

Свято 8 березня несе у світ ніжність і красу, є символом доброти, кохання, радості і тепла. Напередодні цього дня чоловіки Харківського національного університету внутрішніх справ привітали найчарівнішу половину людства. 

У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися змагання з волейболу. 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999- 2018