Шановні працівники, курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ! Запрошуємо Вас на XV тур чемпіонату з футболу Харківської області серед аматорських команд 2017 року, що відбудеться 9 вересня поточного року о 15.00 на стадіоні університету «Динамо–Арена».

З 29 вересня по 1 жовтня 2017 року у Харкові відбудеться кінофестиваль Kharkiv MeetDocs. Мета проведення кінофестивалю – познайомити харків’яни з найважливішими документальними фільмами про права людини останніх років та їх авторами й запропонувати обговорення соціально-правових проблем.

23 вересня поточного року в Харкові відбудеться ІІІ Міжнародний форум з кібербезпеки Hack-IT-2017. У заході візьмуть участь понад 1000 експертів з кібербезпеки, підприємців, спеціалістів, студентів з трьох частин світу. Для студентської молоді участь у Форумі – унікальна можливість отримати актуальну інформацію про світові тренди і досягнення у відповідній сфері, новітні технології, можливості співпраці та працевлаштування.

Ректором Харківського національного університету внутрішніх справ генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком та ректором Академії Державної пенітенціарної служби Міністерства юстиції України полковником внутрішньої служби Олексієм Тогочинським підписано угоду про співпрацю вищих навчальних закладів.

У м. Чернігів відбувся ІІІ Міжнародний круглий стіл «Кримінальне право: традиції та новації», присвячений видатному вченому, Герою України, академіку Володимиру Володимировичу Сташису, в якому взяв участь ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко.

250 осіб постійного та перемінного атестованого складу Харківського національного університету внутрішніх справ у складі Харківського гарнізону охороняють публічну безпеку та порядок у місті Харкові.

На кафедрі військової підготовки університету відкрито фотовиставку, присвячену прийняттю Присяги на вірність українському народу випускниками кафедри.

Напередодні Дня знань відбулася зустріч з курсантами 1 курсу керівництва факультету № 2 та представників підпорядкованих факультету кафедр.

У рамках профорієнтаційної роботи працівники кафедри криміналістики та судової експертології Юлія Заболотна та Владлена Приходько відвідали підшефні  школи м. Харкова № 49 та № 20.

Курсанти 1 курси факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ відвідали музей програмного забезпечення та комп'ютерів, який відкрився у м. Харків.