У м. Вінниця пройшов Чемпіонат України з бодибілдингу та фітнесу. Мистецький центр Педагогічного університету імені Коцюбинського зібрав сотні найкращих атлетів з усієї держави. За звання «найкращих» змагались як чоловіки, так і жінки у різних категоріях. У цьому святі сили та краси взяла участь представниця Харківського національного університету внутрішніх справ – слухач магістратури факультету № 1 старший лейтенант поліції Ольга Андрощук. Вона завоювала звання віце-чемпіонки України в категорії «фітнес-жінки».

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулося розширене засідання наукового гуртка кафедри теорії та історії держави і права факультету № 1 на тему: «Моя професія – поліцейський», присвячене 100-річчю підготовки охоронців правопорядку у м. Харкові. У засіданні взяли участь члени наукового гуртка кафедри, магістри, курсанти, студенти, слухачі університету.

Харківський національний університет внутрішніх справ протягом багатьох років співпрацює з Організацією з безпеки та співробітництва в Європі Координатором проектів ОБСЄ в Україні.

До Всесвітнього дня науки в ім'я миру та розвитку, який відзначається щорічно в усьому світі 10 листопада, бібліотека Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з Харківською державною науковою бібліотекою ім. В. Г. Короленка презентували першокурсникам біографічну відеолекцію, присвячену видатним науковцям Харкова.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні тенденції розвитку криміналістики та кримінального процесу», присвячена 100-річчю від дня народження професора Михайла Васильовича Салтевського.

На стадіоні «Динамо-Арена» відбувся чемпіонат з футболу серед ВНЗ III-IV рівнів акредитації м. Харкова. На полі зустрілися команди "Універ-Динамо" (ХНУВС) та Харківської державної академії фізичної культури.

У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося урочисте вручення поліцейським довідок про закінчення первинної професійної підготовки. Шістдесят випускників пройшли курс навчання і розпочнуть свою службу в секторах реагування патрульної поліції Сумської, Чернігівської та Кіровоградської областей.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ протягом двох днів проходитиме круглий стіл, присвячений ознайомленню з особливостями реалізації Національного Плану дій на виконання Резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки. Мир. Безпека». Резолюція була прийнята ще у 2000 році, і Україна – одна з багатьох держав, що приєдналася до її виконання та на основі положень резолюції розробила власний план дій.

Сумська філія Харківського національного університету внутрішніх з справ взяла участь у спеціалізованій виставці «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017», що проходила у Виставковому центрі «Іллінський». Захід став масштабною презентацією ринку освітніх послуг, який об’єднав провідні навчальні заклади не тільки Сумської області, а й інших областей України, представників закордонних університетів.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочав роботу круглий стіл «Жінки. Мир. Безпека». У ньому беруть участь Президент ГО «Ла Страда – Україна» Катерина Левченко, Національна спеціалістка проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні Тетяна Медун, Голова правління Інформаційно-консультативного жіночого центру Олена Суслова, а також представники керівного складу навчального закладу та науковці вишу.