У  Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся І етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який було організовано кафедрою українознавства факультету № 2 ХНУВС.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся Чемпіонат з настільного тенісу на першість навчального закладу. У змаганнях взяли участь п'ять команд, які представляли факультети вишу.

Курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ висадили сорок дерев уздовж проспекту Льва Ландау.
2017-11-11
Харківський національний університет внутрішніх справ відповідно до Законів України “Про освіту” та “Про вищу освіту” оголошує конкурс на заміщення вакантних посад науково-педагогічних працівників.

На ім’я ректора університету Валерія Сокуренка надійшов лист від сім’ї Момоток. Надія Олексіївна дякує офіцерам та курсантам за чуйність і допомогу. Жінка звернулася з проханням здати кров для її тяжко хворого чоловіка.

Доцент кафедри трудового та господарського права Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Ільїна взяла участь у регіональному заході «Професія твоєї мрії», який було організовано Балаклійським районним центром зайнятості для учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

У День української писемності та мови в Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся І етап XVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася конференція трудового колективу. Присутні заслухали звіт ректора вишу генерала поліції третього рангу Валерія Сокуренка за 2016-2017 навчальний рік.

Доцент кафедри педагогіки та психології Харківського національного університету внутрішніх справ Вікторія Доценко та викладач кафедри Павло Червоний разом із курсантами навчальних груп Ф3-103 і Ф3-109 відвідали Харківську загальноосвітню школу І–ІІІ ступенів № 100 ім. А.С. Макаренка.

Харківський національний університет внутрішніх справ взяв участь у ХII спеціалізованій виставці з міжнародною участю «Освіта Слобожанщини та навчання за кордоном – 2017». Мета виставки – допомогти школярам зорієнтуватися у розмаїтті пропозицій і визначитися із вибором як професії, так і навчального закладу.