У Харківському національному університеті внутрішніх справ здійснюються  заходи, спрямовані на профілактику недопущення надзвичайних подій, пов’язаних з використанням та розповсюдженням наркотичних та психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, попередження поширення ВІЛ-інфекцій/СНІДу серед молоді.

Представники факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ протягом багатьох років співпрацюють з Харківським обласним будинком  дитини № 3, надаючи посильну допомогу.

Відбулася зустріч першого проректора підполковника поліції Дмитра Швеця, а також заступника декана факультету №5 з навчально-методичної роботи Олега Винника та начальника відділу матеріального забезпечення Олексія Копаниці із слухачами Центру післядипломної освіти.

З 20 по 22 вересня 2017 року на базі Харківського національного університету внутрішніх справ проходитиме турнір з футболу на «Кубок Міністра внутрішніх справ України – 2017».

Представники Харківського національного університету внутрішніх справ – керівництво, почесна варта та ансамбль барабанщиць привітали з професійним святом – Днем танкіста – колектив Військового інституту танкових військ НТУ «ХПІ».

Заступник завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ підполковник поліції Олексій Сердюк взяв участь як експерт в роботі Майстерні громадської участі в форматі Open Space «Два роки реформи поліції: успіхи та невдачі на Харківщині».

Заступник декана з навчально-методичної роботи факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Артем Голубов узяв участь як експерт в засіданні робочої групи Міжвідомчої координаційної ради з питань правосуддя щодо неповнолітніх.

У запеклій спортивній боротьбі перемогу виборола команда ФК «Універ–Динамо» ХНУВС з рахунком 3:1.

Спортивне свято у Харківському національному університеті внутрішніх справ проходило у два етапи: загальноуніверситетський легкоатлетичний забіг та змагання із військово-прикладного семиборства. Участь у спортивному святі взяли збірні команди факультетів університету, а також команда Центру післядипломної освіти.

Працівники, курсанти та студенти Харківського національного університету внутрішніх справ відзначили свято спорту загальноуніверситетським легкоатлетичним забігом.