У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбулася першість із шашок-64. Участь у  змаганнях взяли збірні команди факультетів університету – курсанти і студенти. В інтелектуальному поєдинку перемогу виборов факультет № 6, друге місце посів факультет № 1, третє місце – факультет № 3.

19 березня – останній день відправлення реєстраційних документів для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні. Дату подання документів визначають за відбитком штемпеля на поштовому конверті. Наполегливо радимо не зволікати з відправленням документів до регіонального центру.

 

За інформацією Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації 29–30 березня 2018 року на порталі expo-universe.com відбудеться Всеукраїнська он-лайн виставка «Країна освіти». Це – новий рівень взаємодії школярів, абітурієнтів, батьків із закладами освіти.

Старший викладач кафедри соціально-економічних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Чередниченко провів зустріч з учнями старших класів шкіл міста Глухова. Під час зустрічі школярам розповіли про Сумську філію, умови вступу та навчання, дозвілля студентів, наукову роботу та міжнародну діяльність.

У Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося тематичне свято з нагоди вшанування пам'яті Великого Кобзаря, яке відзначала вся українська спільнота 9 та 10 березня.

На ім’я ректора університету Валерія Сокуренка надійшов лист від керівництва адміністрації Слобідського району Харківської міської ради, в якому висловлюється подяка за розуміння проблем району та надання допомоги особовим складом навчального закладу у наведенні порядку на вулицях міста.

 

В Інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ до навчального процесу приступили 48 оперуповноважених Департаменту захисту економіки (первинна професійна підготовка), 79 співробітників кримінальної поліції, управлінь організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування та патрульної поліції, а також 22 слідчих Національної поліції України. 

У Києві відбувся другий етап конкурсу «Шевченківські читання», приуроченого до 204-ї річниці від Дня народження Великого Кобзаря. У літературно-мистецькому заході взяли участь Голова Національної поліції України Сергій Князєв, директор Інституту літератури ім. Т.Г. Шевченка НАН України Микола Жулинський, курсанти та студенти вишів МВС України, працівники та військовослужбовці Державної прикордонної служби України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України та Національної гвардії України.

На ранковому шикуванні ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відзначив слухача магістратури факультету № 3 лейтенанта поліції Владислава Руднєва за перемогу у Кубку України з бойового самбо.

2018 рік в Україні оголошено Роком реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!». Для курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ працівники відділу соціально-гуманітарної роботи організували проведення лекції на тему: «Конституційна реформа щодо прав і свобод людини». 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999- 2018