Збірна команда Харківського національного університету внутрішніх справ виборола призове третє місце на чемпіонаті ХОО ФСТ «Динамо» України з боротьби самбо, що відбулася на базі легкоатлетичного манежу СК «Динамо».

У Сумському центрі первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) Харківського національного університету внутрішніх справ за підтримки Сумської міської молодіжної громадської організації розвитку пейнтболу «КО БАРС» проведено заняття з відпрацювання практичних навичок з тактичної підготовки з використанням пейнтбольного спорядження в умовах, наближених до реальних.

Науковий співробітник науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ Ігор Святокум взяв участь у підготовці підручників з основ правознавства: «Основи правознавства» для 9-х класів загальноосвітніх навчальних закладів та «Основи правознавства» для загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням основ правознавства. 

Розпочато прийом робіт для участі у щорічному міжнародному фотоконкурсі «Вікі любить пам’ятки». Його мета – зібрати світлини всіх пам’яток культурної спадщини світу для ілюстрування статей у Вікіпедії.

Повноцінний розвиток Української держави неможливий без створення єдиної стійкої і функціональної системи внутрішніх справ, як частини сектору національної безпеки.

http://mvs.gov.ua/ua/pages/strategiya_2020.htm

Перемінний та постійний особовий склад Харківського національного університету внутрішніх справ заступив на службу для забезпечення публічної безпеки та порядку під час проведення у Харкові футбольного матчу Ліги Чемпіонів. 

Відбулася зустріч випускників 2017 року факультету № 1, а нині – слухачів магістратури, з курсантами четвертого курсу.

На ім’я ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Валерія Сокуренка надійшов лист від Міжнародного центру оборони та безпеки ICDS (Таллінн, Естонія). 

Відбувся випуск слухачів Центру професійної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ за програмою підготовки оперуповноважених Департаменту захисту економіки управлінь Національної поліції усіх областей України. 

На базі кафедри конституційного і міжнародного права Харківського національного університету внутрішніх справ відбулося відкрите засідання наукового гуртка «Актуальні проблеми конституційного і міжнародного права». 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017