2017-11-14

15 листопада 2017 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ відбудеться щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція «Актуальні питання протидії кіберзлочинності та торгівлі людьми». Початок роботи конференції о 10 годині. 

У рамках проведення факультативних занять в Університеті культури ХНУВС для курсантів було проведено відеолекторій, спрямований на недопущення вживання алкогольних та наркотичних речовин. 

Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко провів робочу зустріч із слухачами курсів первинної професійної підготовки поліцейських Інституту післядипломної освіти ХНУВС, які сьогодні розпочали навчання за програмою «оперуповноважених Департаменту захисту економіки», а також із слухачами, які вже проходять навчання. 

Професор кафедри педагогіки та психології факультету № 3 Харківського національного університету внутрішніх справ Наталя Мілорадова провела семінар-тренінг «Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні». 

Відбулися обласні змагання з відкритої першості з кікбоксингу комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа єдиноборств» Сумської міської ради. У ваговій категорії 70 кг І місце виборов студент першого курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат у майстри спорту Фарід Джамалов.

 

 

 

 

До Харківського національного університету внутрішніх справ завітав керівник Дружини кіберзахисту при Союзі Оборони Естонії (Estonian Defence League’s Cyber Unit) Андрус Падар (Andrus Padar).

Експерти Консультативної місії Європейського союзу в Україні провели у м. Суми навчальні тренінги, в яких взяли участь слідчі Національної поліції, працівники прокуратури, представники Харківського національного університету внутрішніх справ – капітан поліції Олексій Салманов та підполковник поліції Тетяна Пазинич. 

Курсанти факультету № 2 Харківського національного університету внутрішніх справ разом з куратором Оленою Чорноус відвідали виставки «Наш край у IX–XVIII століттях» та «Україна часів козацтва» в Харківському історичному музеї.

 

 

На ранковому шикуванні ректор Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко відзначив спортсменів вишу, які посіли призові місця у змаганнях із таких видів спорту, як панкратіон та теніс.

 У  Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся І етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, який було організовано кафедрою українознавства факультету № 2 ХНУВС. 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999-2017