У Сумському центрі «Академія поліції» (м. Суми) ХНУВС відбулося бінарне заняття за участю провідного інспектора Сумського міського відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в Сумській області Олександра Крилова. 

Здійснення профорієнтаційної роботи є одним з пріоритетних напрямів діяльності університету, який допомагає запросити на навчання найбільш талантливу молодь з усіх куточків нашої держави. Умови сьогодення дозволяють використовувати в цій роботі не тільки традиційні методи, але й іноваційні інформаційні технології.

 

З нагоди вшанування 204-ї річниці від дня народження Т. Г. Шевченка кафедра українознавства факультету № 2 університету провела засідання курсантського наукового гуртка, яке пройшло у формі круглого столу.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся випуск групи слухачів курсів первинної професійної підготовки Інституту післядипломної освіти ХНУВС, які навчалися за програмою «патрульна поліція». Комплексний іспит склали 23 працівника Управління патрульної поліції у місті Полтава.

Другий рік поспіль Україна відзначає День українського добровольця. Державне свято було започатковано минулого року. 14 березня
2014-го року 500 бійців Самооборони Майдану відправилися формувати перший добровольчий батальйон.

У Харківському національному університеті внутрішніх справ найвродливіші та найталановитіші дівчата усіх факультетів вишу поборються за титул «Міс першокурсниця 2018».

Під час ректорату очільник Харківського національного університету внутрішніх справ генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко вручив працівникам вишу відзнаки Міністерства внутрішніх справ України за багаторічну бездоганну службу, сумлінне ставлення до виконання своїх обов’язків, вагомі особисті досягнення в боротьбі зі злочинністю, ініціативу та наполегливість та з нагоди Міжнародного жіночого дня. 

Цього року Харківський національний університет внутрішніх справ уперше взяв участь у конкурсі наукових робіт філологічного спрямування. Курсант факультету № 1 Віталій Найда написав розвідку, присвячену історії та сучасності Харківської школи фантастики. 

У Харківському національному університеті внутрішніх справ розпочався другий етап курсів підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти МВС, які залучаються до проведення занять з тактичної та спеціальної фізичної підготовки поліцейських.

12 березня 2018 року пішов з життя Микола Миколайович Тагаєв – відомий науковець, шанований та визнаний експерт судової медицини.  Харківський національний університет внутрішніх справ висловлює щирі співчуття рідним та близьким Миколи Миколайовича.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
©ХНУВС Інформаційно-технічний відділ, 1999- 2018