У Харкові 13 січня розпочнеться «Вертеп-фест». Творчий колектив Харківського національного університету внутрішніх справ візьме участь у цьому фестивалі. Захід розпочнеться о 12:00 святковою ходою з площі Конституції до площі Свободи. О 13:00 - урочисте відкриття фестивалю на площі Свободи.

Проректор Харківського національного університету внутрішніх справ доктор юридичних наук, доцент, підполковник поліції Михайло Бурдін провів зустріч з особовим складом Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) ХНУВС та колективом Сумської філії ХНУВС.

Слухачі Сумського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» (м. Суми) за напрямком службової діяльності «Слідчі» відвідали  відділ експертизи трупів Сумського обласного бюро судово-медичної експертизи.

Різдво Христове споконвіків відзначають по всій Україні різдвяними колядками. Підтримали цю традицію і в Харківському національному університеті внутрішніх справ, влаштувавши до свята концерт.

На Суспільному телебаченні щотижнево в прямому ефірі виходить суспільно-політичне ток-шоу «Громадська експертиза». Ведуча – Олена Фатєєва. Це формат для обговорення найбільш актуальних суспільно-політичних проблем регіону, висвітлення нагальних питань українського суспільства через фахову оцінку громадських експертів.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28 грудня 2017 року № 1714 «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства щодо діяльності спеціалізованих вчених рад від 12 грудня 2017 року» Головою спеціалізованої вченої ради Д 64.700.02 Харківського національного університету внутрішніх справ призначено проректора університету, доктора юридичних наук, доцента, підполковника поліції Михайла Юрійовича Бурдіна.

Працівники науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у святкових заходах з нагоди Нового року та Різдва Христова, які відбулися в адміністрації Слобідського району Харківської міської ради для учасників АТО.

На ранковому шикуванні особового складу університету було відзначено фахівця відділу соціально-гуманітарної роботи Бурбана Євгена Валерійовича медаллю Всеукраїнського об’єднання «КРАЇНА» «ЗА ВИЗВОЛЕННЯ СЛОВ’ЯНСЬКА».

В інтернет-мережі діє портал «Майбутнім поліцейським! Вступна кампанія 2018 року» за адресою: http://osvita.np.gov.ua/Цей веб-портал призначений для електронної реєстрації кандидатів з числа цивільних осіб, що бажають навчатися у вищих навчальних закладах зі специфічними умовами навчання, які здійснюють підготовку поліцейських, за кошти державного бюджету.

Реєстрація учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 9 і триватиме до 31 січня 2018 року. Зареєструватись для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.